Schedule of play with an approximate time

No.NameDiscipline:Category:Date:Time (aproximate):
1Kristina Vasic (2012) SerbiaSaxophonePre-categoryWednesday, 16 June, 20219:00 h.
1Ana Klakor (2010) MontenegroClarinetPre-categoryWednesday, 16 June, 20219:10 h.
2Gabrijel Madunić (2008) CroatiaClarinetPre-categoryWednesday, 16 June, 20219:20 h.
3Pavle Nikolic (2012) SerbiaClarinetPre-categoryWednesday, 16 June, 20219:27 h.
4Ula Pečnik (2008) SloveniaClarinetPre-categoryWednesday, 16 June, 20219:36 h.
5Goce Jovchev (2011) North MacedoniaClarinetPre-categoryWednesday, 16 June, 20219:45 h.
1Ivona Alivojvodic (2009) SerbiaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:00 h.
2Una Cicvarić (2008) SerbiaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:08 h.
3Anđelka Gobeljić (2012) SerbiaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:16 h.
4Mihajlo Jović (2010) SerbiaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:21 h.
5Ilina Ristova (2008) North MacedoniaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:27 h.
6Mariia Stavytska (2008) UkraineFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:35 h.
7Iva Vujanic (2010) SerbiaFlutePre-categoryWednesday, 16 June, 202110:43 h.
1Zofia Gornicka (2010) PolandOboePre-categoryWednesday, 16 June, 202111:00 h.
1Matija Blagojevic (2001) SerbiaOboeC – CategoryWednesday, 16 June, 202111:10 h.
2Julia Jurkiewicz (1998) PolandOboeC – CategoryWednesday, 16 June, 202111:47 h.
3Patrícia Pinheiro (1997) PortugalOboeC – CategoryWednesday, 16 June, 202112:29 h.
4Višnja Stapić (1999) CroatiaOboeC – CategoryWednesday, 16 June, 202113:09 h.
1Ana Cvetojević (2004) SerbiaFrench hornB – CategoryWednesday, 16 June, 202114:00 h.
1Blagoja Vasilevski (1996) North MacedoniaFrench hornC – CategoryWednesday, 16 June, 202114:20 h.
1Lovro Ticl (1999) CroatiaTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202114:35 h.
2Milos Joksimovic (1998) SerbiaTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202114:57 h.
3Mitko Roshkov (1999) North MacedoniaTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202115:22 h.
4Daniel Melkonyan (1999) ArmeniaTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202115:52 h.
5Sasa Kostic (1999) SerbiaTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202116:22 h.
6Przemysław Szczotka (1998) PolandTrumpetC – CategoryWednesday, 16 June, 202116:47 h.
1Gorgi Dimovski (2004) North MacedoniaSaxophoneB – CategoryThursday, 17 June, 20219:00 h.
1Christina Mariakaki (2002) GreeceFluteB – CategoryThursday, 17 June, 20219:30 h.
2Dina Markovska (2003) SerbiaFluteB – CategoryThursday, 17 June, 20219:48 h.
3Elena Medić (2004) SerbiaFluteB – CategoryThursday, 17 June, 202110:05 h.
4Milena Puric (2002) SerbiaFluteB – CategoryThursday, 17 June, 202110:25 h.
5Jana Stojaković (2005) SerbiaFluteB – CategoryThursday, 17 June, 202110:42 h.
6Josipa Vasilevska (2005) North MacedoniaFluteB – CategoryThursday, 17 June, 202111:02 h.
1Andrej Jovanovic (2005) SerbiaOboeB – CategoryThursday, 17 June, 202111:20 h.
1Andrej Ilioski (2003) North MacedoniaClarinetB – CategoryThursday, 17 June, 202111:50 h.
2Aleksandar Velkovski (2004) North MacedoniaClarinetB – CategoryThursday, 17 June, 202112:06 h.
1Jovan Jovanov (1996) North MacedoniaClarinetC – CategoryThursday, 17 June, 202112:45 h.
2Timur Muratović (1996) Bosnia and
Herzegovina
ClarinetC – CategoryThursday, 17 June, 202113:20 h.
1Stefan Kulevski (2008) North MacedoniaTrumpetPre-categoryThursday, 17 June, 202114:00 h.
2Andrej Ljubenović (2009) SerbiaTrumpetPre-categoryThursday, 17 June, 202114:06 h.
3Jovan Nikolic (2013) SerbiaTrumpetPre-categoryThursday, 17 June, 202114:10 h.
1Aleksandr Rublev (2005) RussiaTrumpetB – CategoryThursday, 17 June, 202114:25 h.
7Uroš Sučić (1999) MontenegroTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202114:50 h.
8Jerzy Swianiewicz (1998) PolandTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202115:25 h.
9Krzysztof Kwiatkowski (2000) PolandTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202115:47 h.
10Grzegorz Witkowski (1996) PolandTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202116:12 h.
11Matej Vukić (1999) CroatiaTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202116:34 h.
12Mateusz Woch (2001) PolandTrumpetC – CategoryThursday, 17 June, 202116:55 h.
1Mihailo Jovic flute Serbia
Andjelka Gobeljic flute
Jovana Gobeljic piano
Chamber musicA – CategoryFriday, 18 June, 20219:00 h.
22. Eva Vujić flute Croatia
Maja Mirković flute
Maita Kljajić piano
Chamber musicA – CategoryFriday, 18 June, 20219:06 h.
1Antonio Uremović Clarinet Croatia
Martina Ivčević Piano
Domagoj Pećar Bassoo
Chamber musicC – CategoryFriday, 18 June, 20219:16 h.
2Lilly Paddags Saxophone Germany
Boliang Liu Saxophone
Chamber musicC – CategoryFriday, 18 June, 20219:46 h.
1Gregor Banko (2006) SloveniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202110:20 h.
2Matevž Glasenčnik (2006) SloveniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202110:32 h.
3Uros Pavlovic (2007) SerbiaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202110:43 h.
4Nikola Sokolovski (2006) North MacedoniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202110:46 h.
5Nikola Vasilov (2007) North MacedoniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202110:58 h.
6Kostadin Nastov (2007) North MacedoniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202111:08 h.
7Jahja Omerov (2007) North MacedoniaClarinetA – CategoryFriday, 18 June, 202111:18 h.
1Luka Brezović (2007) CroatiaSaxophoneA – CategoryFriday, 18 June, 202111:40 h.
1Boliang Liu (1999) ChinaSaxophoneC – CategoryFriday, 18 June, 202111:55 h.
2Lilly Paddags (1999) GermanySaxophoneC – CategoryFriday, 18 June, 202112:12 h.
1Irena Panić (2007) SerbiaFluteA – CategoryFriday, 18 June, 202112:45 h.
2Matea Skender (2006) CroatiaFluteA – CategoryFriday, 18 June, 202112:53 h.
3Eva Vujić (2007) CroatiaFluteA – CategoryFriday, 18 June, 202113:03 h.
1Xavier Santos (1997) PortugalFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202115:15 h.
2Mila Dobrosavljevic (1997) GermanyFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202115:50 h.
3Jana Kaevska (1999) North MacedoniaFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202116:32 h.
4Marija Milić (1998) MontenegroFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202117:07 h.
5Žunja Lipanović (2000) MontenegroFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202117:47 h.
6Anja Kravanja (2000) SloveniaFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202118:17 h.
7Kristina Ljushkoska (2001) North MacedoniaFluteC – CategoryFriday, 18 June, 202118:47 h.
8Antoniya Mircheva (2000) BulgariaFluteC – CategorySaturday, 19 June, 20219:00 h.
9Katarina Miljković (2000) SerbiaFluteC – CategorySaturday, 19 June, 20219:45 h.
10Pandorka Janakjieva (1999) North MacedoniaFluteC – CategorySaturday, 19 June, 202110:20 h.
11Nora Stošić (2000) MontenegroFluteC – CategorySaturday, 19 June, 202110:54 h.
12Angela Dimkovska (1999) North MacedoniaFluteC – CategorySaturday, 19 June, 202111:34 h.
13Kristiyan Nikolov (2000) BulgariaFluteC – CategorySaturday, 19 June, 202112:14 h.
Categories: NEWSSCHEDULE